Nasza firma dokłada wszelkich starań by wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów. Dbamy o to, by proces zakupu i jego finalizacji przebiegł sprawnie i szybko. Sprawdź co oferujemy i przekonaj się!

Planujesz wziąć kredyt na nowy dom? Chętnie pomożemy!

Nasi doradcy kredytowi oferują pomoc w załatwianiu formalności związanych z kredytowaniem nieruchomości. Chętnie pomogą oni w znalezieniu oferty dostosowanej do Twoich potrzeb i możliwości. Zaoszczędzisz czas, a praca z nimi to komfort i wygoda. Otrzymasz rzetelne wsparcie i fachową pomoc.

W momencie gdy twój czas jest dla Ciebie ważny - ZAUFAJ EKSPERTOM!

Zadzwoń już dziś lub zapytaj o ofertę podczas wizyty w naszym biurze!

Chcesz się wprowadzić zaraz po otrzymaniu kluczy? Nic prostszego - ZLEĆ NAM WYKOŃCZENIE SWOJEGO NOWEGO DOMU!

Chcesz uniknąć trudnych rozmów z "fachowcami", czasochłonnych zakupów, pogoni za promocjami, jak również dylematów przy wyborze materiałów? Powiedz nam o tym. Stworzymy spersonalizowaną ofertę wykończenia i aranżacji Twojego wnętrza dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości. Nasi specjaliści pomogą w doborze dostawców oraz materiałów. Oferujemy przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta, a także kompleksową usługę i sprawdzonych wykonawców.

Zapytaj się o ofertę i przekonaj się sam!

Jesteś zadowolony z życia na naszym osiedlu? Poleć je znajomemu i odbierz rabat!

Jeżeli jesteś już właścicielem zakupionej u nas nieruchomości, zgłoś się do biura i zarekomenduj osobę, która też chce tam mieszkać. Ty uzyskujesz premię i nowego sąsiada, a osoba rekomendowana gwarancję udanego zakupu.

Sprzedajesz stare mieszkanie i kupujesz nowe? Powiedz nam o tym, a pomożemy w załatwieniu wszystkich formalności.

Stworzymy odpowiednią ofertę, pomożemy uzyskać jak najlepsza cenę, dopilnujemy wszystkich formalności związanych ze sprzedażą. Nasi specjaliści dopilnują wszystkiego, by nasz klient był zadowolony.

Zainteresowany? Dzwoń, bądź umów się na spotkanie, czekamy na Ciebie.

Silver City oferuje domy na sprzedaż. Świdnica to obszar naszej bogatej oferty. Drugim obszarem jest Pszenno. Domy szeregowe to ciekawy pomysł zamiast kupowania mieszkania w Świdnicy lub Pszennie. Nie szukaj mieszkania na sprzedaż w Świdnicy tylko zainwestuj we własny dom z miejscem parkingowym i działką. Posiadamy domy na sprzedaż tzw. skrajne (z większą powierzchnią działki) i środkowe. Wszystkie domy oferowane są z garażem, własnym podjazdem i ogrodem. Nie szukaj nieruchomości. Świdnica lub Pszenno to doskonałe lokalizacje na dom dla Ciebie i Twojej rodziny. Zadzwoń, napisz, odwiedź nas, przekonaj się, że zamiast mieszkania możesz pozwolić sobie na dom.