01ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE
Skontaktuj się z przedstawicielem i powiedz czego szukasz. Resztą zajmiemy się my, znajdziemy odpowiedni dom i zaprezentujemy Ci go w terminie odpowiednim dla Ciebie.

02ZOBACZ
Spotkaj się z naszym przedstawicielem na terenie inwestycji, zobacz jak będzie wyglądał Twój nowy dom. Nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania i opowie o korzyściach jakie oferuje nasza firma.

03ZAREZERWUJ
Decyzja podjęta? Zadzwoń do nas i umów się na podpisanie umowy rezerwacyjnej. Będzie to pierwszy krok do zakupu nowego wymarzonego domu. Pomożemy ze wszystkim!

04KUP
Wszystko gotowe, dokumenty skompletowane, przyjdź, aby sfinalizować zakup! O wszystkim informujemy na bieżąco, każdego klienta indywidualnie. Z nami zakup mieszkania bądź domu będzie prosty, szybki i bezpieczny!

Silver City oferuje domy na sprzedaż. Świdnica to obszar naszej bogatej oferty. Drugim obszarem jest Pszenno. Domy szeregowe to ciekawy pomysł zamiast kupowania mieszkania w Świdnicy lub Pszennie. Nie szukaj mieszkania na sprzedaż w Świdnicy tylko zainwestuj we własny dom z miejscem parkingowym i działką. Posiadamy domy na sprzedaż tzw. skrajne (z większą powierzchnią działki) i środkowe. Wszystkie domy oferowane są z garażem, własnym podjazdem i ogrodem. Nie szukaj nieruchomości. Świdnica lub Pszenno to doskonałe lokalizacje na dom dla Ciebie i Twojej rodziny. Zadzwoń, napisz, odwiedź nas, przekonaj się, że zamiast mieszkania możesz pozwolić sobie na dom.